Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOČIČÍ OBLEČKY

  

kittyright.gif

 

To musíte vidět! Roztomilé číči oblékly bundy, saka i paleta

kittyright.gif

SLECINKY.EU

kittyright.gif

Módní značka United Bamboo byla jednou z prvních, které oblékli kočky do miniaturní verzí modelů, které představili na přehlídkových molech.
Foto: unitedbamboo.com

Pokud existuje způsob, jak se zaručeně dostat do ženského srdce, je to přes kočky. Přišla na to i jedna americká oděvní firma, která čtyřnohé mazlíčky využívá k propagaci svých modelů. A očividně má úspěch.

 

kittyright.gif

1847403-x.jpg

kittyright.gif 

Módní newyorská značka United Bamboo byla jednou z prvních, jež v roce 2010 nafotili svůj výroční kalendář s kočkami oblečenými do miniaturní verzí modelů, které představili na přehlídkových molech.

Každý z originálních kousků je šitý na míru konkrétní chlupaté modelky či modela. Ty nebylo vůbec snadné vybrat. Z více než stovky koček nejrůznějších ras se jich nakonec vybralo dvanáct. Mezi hvězdami kalendáře najdete britskou modrou, bezsrstou Sphynx, mainskou mývalí i perskou kočku.

Nápad pochází z hlavy japonské módní návrhářky Miho Aoki, která je spolumajitelkou značky United Bamboo. Ta prý chtěla povýšit svoji lásku ke kočkám na zcela novou úroveň. A podařilo se jí to.

S kočičím kalendářem značka slaví úspěch už třetím rokem. Ten na rok 2014 je v prodeji od 1. října na stránkách společnosti a zájem o něj je i přes poměrně vysokou cenu, která v přepočtu činí tisíc korun, obrovský.

Kdo by odolal čičinkám v bundě, kabátku, saku či kostýmku... Ostatně i fotograf Noah Shaldon odvedl jako obvykle vynikající práci. Posuďte sami!

Otevřete si dole galerii obrázků kočičích modelů.

kittyright.gif 

0011.jpg

kittyright.gif

Kočíčí móda

il_570xn_313997026.jpg

 kittyright.gif

 

 

Náhledy fotografií ze složky Kočičí obleky